DOSAB Kreş

Kadromuz

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Okul Öncesi Eğitim Programı uzman eğitimciler öncülüğünde uygulanmaktadır.

Hakkımızda Binamız Sınıflarımız Kadromuz Güvenlik Sağlık Servis Beslenme E-Broşür

ELİF NURAL

KREŞ MÜDÜRÜ

Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. 20 yıldır Bursa’daki çeşitli anaokullarında yöneticilik görevlerinde bulundu. Ağustos 2015 tarihinden itibaren DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticiliği görevini yapıyor.

SİBEL SAYGAÇ

MÜDÜR YARDIMCISI

Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu. Çeşitli kurumlarda ana sınıfı öğretmenliği yaptı.

DİDEM KARAOĞLU

6 YAŞ ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirerek ön lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarda öğretmenlik yaptı.

LATİFE IŞIK

5 YAŞ ÖĞRETMENİ

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans 2013 mezunu. Çeşitli okullarda ana sınıf öğretmeni olarak görev yaptı.

NURAY GÜLDÜREN

5 YAŞ ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünü 2010 yılında bitirdi. Mezun olduktan sonra okul öncesi eğitim kurumlarında 3 yıl görev yaptı.

SENA AKYÜZ

4 YAŞ ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’nu 2015 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

GÖZDE İPEKYOLAN

4 YAŞ ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’nu 2015 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

HALİME SU

4 YAŞ ÖĞRETMENİ

2007 yılında Orhangazi Kız Meslek Lisesi'nden mezun oldu ve 4 yıl Ormo A.Ş. bağlı kreşte ve 1 yılda Yunus Kreş bünyesinde öğretmen olarak çalıştı.

YETER YILMAZ

3 YAŞ ÖĞRETMENİ

Bursa İMKB Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunudur. DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

GÜLAY KOÇ

6 YAŞ öĞRETMENİ

Osmangazi İMKB Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden menzun olup Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünü bitirdi ve 4 yıl çeşitli okullarda görev yaptı.


SERAP ARAS

5 YAŞ ÖĞRETMENİ

Feriha Uyar Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden menzu oluktan sonra İstanbul Birinci Üniversitesi Sağlık Bilimleri MYO Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

FATMA ÖZKAN

5 YAŞ ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulu’nu 2010 yılında bitirdi. Çeşitli Anaokulları ve Özel Eğitim Kurumlarında 5 yıl öğretmen olarak görev yaptı.

ESRA ŞEN

YARDIMCI ÖĞRETMEN

SAİME SÜNBÜL

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fransızca ve İngilizce Öğretmenliğini 2013 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

AJDA KELEŞ

Danışma

Güvenlik Personeli

BURCU AKTAŞ

Danışma

Santral Görevlisi

GÜLŞEN SABANCI

Yardımcı Personel

FEVKİYE UĞAN

Yardımcı Personel

BAHAR ÖZDEMİR

Yardımcı Personel

EMİNE EKŞİ

Yardımcı Personel


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz