DOSAB Kreş

Kadromuz

Hakkımızda Kadromuz Binamız Sınıflarımız Güvenlik Sağlık Servis Beslenme E-Broşür

ELİF NURAL / KREŞ MÜDÜRÜ

Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. 20 yıldır Bursa’daki çeşitli anaokullarında yöneticilik görevlerinde bulundu. Ağustos 2015 tarihinden itibaren DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi yöneticiliği görevini yapıyor.

DİDEM GÜRBÜZ / MÜDÜR YRD.

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirerek ön lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarda öğretmenlik yaptı.

NURAY GÜLDÜREN / 6 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Bölümünü 2010 yılında bitirdi. Mezun olduktan sonra okul öncesi eğitim kurumlarında 3 yıl görev yaptı.

SENA AKYÜZ / 5 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’nu 2015 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

GÖZDE İPEKYOLAN / 5 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu’nu 2015 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

HALİME SU / 4 Yaş Öğretmeni

2007 yılında Orhangazi Kız Meslek Lisesi'nden mezun oldu ve 4 yıl Ormo A.Ş. bağlı kreşte ve 1 yılda Yunus Kreş bünyesinde öğretmen olarak çalıştı.

YETER DENİZ / 3 Yaş Öğretmeni

Bursa İMKB Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunudur. DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

SERAP ARAS / 5 Yaş Öğretmeni

Feriha Uyar Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümünden menzu oluktan sonra İstanbul Birinci Üniversitesi Sağlık Bilimleri MYO Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

FATMA ÖZKAN / 5 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulu’nu 2010 yılında bitirdi. Çeşitli Anaokulları ve Özel Eğitim Kurumlarında 5 yıl öğretmen olarak görev yaptı.

SEBİHA BOZKURT KAYGUSUZ /6 Yaş Öğretmeni

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Ön Lisans mezunu... Çeşitli eğitim kurumlarında 10 yıl okul öncesi öğretmenliği yaptı... 2018-2019 döneminde kadromuza katıldı.

SEVDA ÖGE/ 6 Yaş Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu mezunu... 3 yıl boyunca çeşitli okul öncesi kurumlarında öğretmenlik yaptı. 2018-2019 döneminde kadromuza katıldı.

DİLAN ÖZDEMİR / 4 Yaş Öğretmeni

Fatih Anadolu Kız Meslek Lisesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünü bitirdikten sonra, Uludağ Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümünden mezun oldu. 201-2019 döneminde kadromuza katıldı.

SAİME OMAR / İngilizce Öğretmeni

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fransızca ve İngilizce Öğretmenliğini 2013 yılında bitirdi ve DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde göreve başladı.

ESRA ŞEN

Yardımcı Öğretmen

BURCU BAYRAK

Danışma-Santral Görevlisi

GÜLŞEN SABANCI

Yardımcı Personel

FEVKİYE UĞAN

Yardımcı Personel

BAHAR ÖZDEMİR

Yardımcı Personel

00

EMİNE EKŞİ

Yardımcı Personel

00

Güncelleme: 01 Ekim 2018, Pazartesi


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz