DOSAB Kreş

Hakkımızda

‘Mutlu Çocuk Öğrenir’ ilkesiyle yola çıkılarak öğrencilerimiz, doğal ortamlarında, uygun materyallerle, kendine güvenen, değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirilmektedir.

Hakkımızda Kadromuz Binamız Sınıflarımız Güvenlik Sağlık Servis Beslenme E-Broşür

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, sosyal sorumluluk anlayışı gereği ilgili mevzuat çerçevesinde; çalışan annelerin en büyük talebi olan çocuklarının bakım ihtiyacını gidermek, kadın istihdamına katkı sağlamak ve geleceğimiz olan çocuklarımızın en çağdaş olanaklarla en iyi eğitimi alması için DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi Projesi’ni 2014 yılında geliştirdi.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) 2014 Yılı Sosyal Kalkınmaya Yönelik Alt Yapı Mali Destek Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan projenin ihalesi 23 Ekim 2014 tarihinde yapıldı. Temeli 24 Kasım 2014 Öğretmenler Gününde atılan DOSAB Kreşi’nin, 3,5 milyon TL olan yapım maliyetinin 900 bin lirası BEBKA desteğinden karşılanmıştır.

DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi, 24- 66 ay arasındaki 180 öğrenciye hizmet verebilecek kapasitedir. Sınıflarımız her yaş grubunun kendi bünyesinde eğitim göreceği şekilde tasarlanmıştır. Her sınıfta lavabolar bulunmaktadır.

Etkinlik sınıflarının dışında öğrencilerimizin yararlanabileceği Spor Salonu, Drama-Müzik-Seramik Atölyesi, Kapalı ve Açık Oyun Alanları, Yeşil Alanları ve Uyku Odaları tam donanımlı olarak düzenlenmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Okul Öncesi Eğitim Programı uzman eğitimciler öncülüğünde uygulanmaktadır.

‘Mutlu Çocuk Öğrenir’ ilkesiyle yola çıkılarak öğrencilerimiz, doğal ortamlarında, uygun materyallerle, kendine güvenen, değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirilmektedir.

Öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemeklerimizin tamamı kendi mutfağımızda, tecrübeli aşçılar tarafından üretilmekte ve çocuklarımıza sunulmaktadır.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz