DOSAB Kreş

2018-2019 Mezuniyet Törenimizi Yaptık

DOSAB Kreş, 2018-2019 dönemi mezuniyet törenimizi, 30 Mayıs 2019 Perşembe günü DOSAB Sosyal Tesisleri bünyesindeki halı sahada yatık.

Haberler ve Duyurular Etkinlikler

DOSAB Kreş, 2018-2019 dönemi mezuniyet töreni, 30 Mayıs 2019 Perşembe günü DOSAB Sosyal Tesisleri bünyesindeki halı sahada yapıldı. Mezuniyet törenine DOSAB Bölge Müdürümüz Serhat Şengül ile Bölge Müdür Yardımcımız Tarık Nafi Aydın da katıldılar. Velilerimizin ve tüm çocuklarımızın katıldığı törende mezun olan çocuklarımıza mezuniyet belgeleri verildi. Törende tüm sınıflarımız çeşitli gösteriler düzenledi.

Bir konuşma yapan Bölge Müdürümüz Serhat Şengül, DOSAB'ın Bursa'daki organize sanayi bölgeleri arasında ilk olarak kreş yatırımı yaptığını belirtti. Şengül, ''Şu anda 4.mezuniyet törenimizi düzenliyoruz. DOSAB'daki firmalarda çalışan arkadaşlarımızın 190 çocuğunun eğitim aldığı kreşimize talep oldukça yüksek ancak kapasitemizin üzerine çıkamayız. Kreşimize emek veren Kreş Müdürümüz Elif Nural başta tüm öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. DOSAB olarak kreş yatırımı gibi sosyal sorumluluk yatırımlarımız ile toplumumuza fayda yaratmayı sürdüreceğiz'' dedi.

Mezuniyet törenimiz ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz