DOSAB Kreş

DOSAB Kreş`e BUİKAD`dan Anlamlı Ödül

7.Geleneksel Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Ödülleri`nde Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, “Kreş ve Gündüz Bakımevi” ile özel ödüle layık görüldü.

Haberler ve Duyurular Etkinlikler

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), Bursa'da iş yaşamında başarıya imza atmış iş kadınlarını Kent Meydanı AVM işbirliğiyle bu yıl 7.si düzenlenen törenle ödüllendirdi. Crowne Plaza Otel'de yapılan ödül töreninde konuşan BUİKAD Başkanı İpek Yalçın, iş yaşamında kadının önemine kamuoyunun dikkatini çekmek, başarılı iş kadınlarını taçlandırarak iş yaşamında yer alan tüm kadınları yüreklendirmek amacıyla düzenledikleri ödül töreninin ilgi gördüğünü söyledi.

7.Geleneksel BUİKAD Ödülleri'nde Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, “Kreş ve Gündüz Bakımevi” ile özel ödüle layık görüldü. DOSAB'ın ödülünü BUİKAD Başkanı İpek Yalçın ve Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Moral'a verdi. Moral, Ödül sonrası konuşmasında DOSAB Kreş ve Gündüz Bakımevi çalışmaları hakkında bilgi verdi ve “Bölgede çalışan kadınlar için çocuklarının güvenli ellere emanet etmek önemli. Bu proje aynı zamanda kadın istihdamını da destekliyor. Bu açıdan bu proje geliştirilip geçen yıl açıldı. DOSAB birçok konuda ilklere imza atan bir organize sanayi bölgesi. Son derece çağdaş donanımlara sahip, 24-66 ay arası 168 çocuk kapasiteli kreşimiz, Bursa’da sanayi bölgeleri arasında ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. Bu açıdan da örnek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Ödül törenine DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül de katıldı. Törende ayrıca DOSAB katılımcısı olan Kaplanlar Soğutma AŞ Genel Müdürü Duygu Kaplan da Yılın Bursa Ekonomisine Katkısı Olan İş Kadını ödülünü aldı.


Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz